World Food Warsaw - Międzynarodowe Targi Żywności w Warszawie http://www.ecoscanner.pl/media/reviews/photos/thumbnail/300x300s/88/75/69/download-35-1389827898.jpg

 
0.0 (0)
 
Nazwa firmy
Lentewenc
Ulica
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Kod pocztowy
01-222
Miejscowość
Województwo
mazowieckie
Państwo
Polska
Strona dystrybutora

World Food Warsaw 2014: Stawiamy na żywność ekologiczną i „CleanLabel” Żywność ekologiczna oraz organiczna będzie jednymi z wiodących tematów zbliżających się Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014. Impreza ma też na celu propagowanie idei „Clean Label – Czystej Etykiety”. Tej kwestii ma m.in. dotyczyć program konferencyjny przygotowywany na World Food 2014. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2014 w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. 

Recenzje użytkownikaMasz już konto na EcoScanner? lub Utwórz konto
 

Opis

World Food Warsaw 2014: Stawiamy na żywność ekologiczną i „CleanLabel” Żywność ekologiczna oraz organiczna będzie jednymi z wiodących tematów zbliżających się Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014. Impreza ma też na celu propagowanie idei „Clean Label – Czystej Etykiety”. Tej kwestii ma m.in. dotyczyć program konferencyjny przygotowywany na World Food 2014. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2014 w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. 

World Food Warsaw

Targi World Food Warsaw 2014  to szansa dla całej branży spożywczej, szansa, by Warszawa stała się ważnym punktem na mapie spotkań branży żywnościowej. World Food Warsaw 2014, podobnie jak inne imprezy organizowane przez Lentewenc, to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Przez trzy dni, osoby związane z branżą będą miały możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów.

Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności  i trendom w branży spożywczej – to wszystko będzie można zobaczyć na pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014.

Na targi World Food Warsaw 2014 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności. Wystawcami targów, są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Tym samym, mile widziane są również firmy oferujące przyprawy i dodatki do żywności, a także dostawcy technologii i usług branżowych.

O firmie

World Food Warsaw 2014: Stawiamy na żywność ekologiczną i „CleanLabel” Żywność ekologiczna oraz organiczna będzie jednymi z wiodących tematów zbliżających się Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014. Impreza ma też na celu propagowanie idei „Clean Label – Czystej Etykiety”. Tej kwestii ma m.in. dotyczyć program konferencyjny przygotowywany na World Food 2014. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2014 w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Według szacunków Organic Farma Zdrowia, wartość rynku żywności ekologicznej w Polsce wynosi około 700 mln złotych i cały czas rośnie w tempie 20-30 proc. rocznie. Polska w porównaniu do innych krajów Europy Zachodniej wypada słabo. Tam spożycie żywności ekologicznej wynosi ok. 4 proc., u nas, to jedyne 0,2 proc. Mamy więc dużo do nadrobienia a rynek żywności ekologicznej ma przed sobą perspektywę dużych wzrostów. - Mając na uwadze tendencje polskiego rynku szczególnie zapraszamy wystawców i odwiedzających właśnie z tego segmentu. Chcemy też by nasza impreza propagowała żywność wysokiej jakości i produkty organiczne - mówi Agnieszka Szpaderska, project manager World Food 2014. Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/. Organizatorzy wychodzą też naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą czytelnych etykiet aby móc w sposób świadomy dokonywać codziennych zakupów. Warto zwrócić uwagę producentów już dziś na nowy kierunek w znakowaniu żywności, gdyż to zachowania konsumentów i ich oczekiwania kształtują cały rynek. Chodzi o eliminowanie z produktów mieszanek kilku barwników pochodzenia syntetycznego oraz benzoesanu sodu, które mogą powodować nadaktywność u dzieci. Według prawa UE producenci mają obowiązek umieszczania na etykietach środków spożywczych specjalnego ostrzeżenia. Ruch ,,czyszczenia etykiet” poszedł o krok dalej i dotyczy eliminacji wszystkich składników, które mogą wzbudzać u konsumentów niechęć - Chcemy, aby nasza impreza przyczyniła się do promocji zjawiska „Czystej Etykiety” i wskazania tego nurtu jako korzystnego dla zdrowia konsumentów – dodaje Agnieszka Szpaderska. Organizatorem Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014 jest Lentewenc – spółka córka ITE Group – światowego giganta w branży targowej i konferencyjnej. Warszawska impreza wzbogaci portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje podobneimprezy na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji. Warszawska impreza jest skierowana do sektora B2B. Co, gdzie kiedy? Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r. Więcej: www.worldfood.pl Szczegółowe informacje: Agnieszka Szpaderska Project Manager tel.: +48 22 395 66 93 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dojechać?

Odwróc kolejność

Kontakt

tel.
+48 22 395 66 93
fax
+48 22 395 66 90
e-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Submit an Inquiry